Оголошення
Різдвяні канікули: перенесення робочих днів

З метою створення сприятливих умов для святкування Нового року та Різдва Христового для працівників, яким установлено п'ятиденний робочий тиждень з двома вихідними днями, переносяться робочі дні:

  • з п'ятниці 2 січня 2015 року - на суботу 17 січня 2015 року;
  • з четверга 8 січня 2015 року - на суботу 31 січня 2015 року;
  • з п'ятниці 9 січня 2015 року - на суботу 14 лютого 2015 року.

1 та 7 січня 2015 року вхід до університету буде обмеженим: відвідувати його зможуть відповідальні по ректорату та працівники служб, які забезпечують життєдіяльність університету.

Бажаємо веселих новорічних та різдвяних свят!

Соціальні мережі
Лінки
 Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна
Східноукраїнський Фонд соціальних досліджень
 Київський нацiональний унiверситет iменi Тараса Шевченка. Факультет соцiологiї
 Соціологічна Асоціація України
Якуба Елена Александровна
Надрукувати
Архив материалов - Архив новостей
11.03.2011
18 березня 2011 року о 15:00 в аудиторії 361 Північного корпусу в Центрі медіа-комунікацій і візуальних досліджень соціологічного факультету ХНУ імені В.Н. Каразіна відбудеться майстер-клас Вілфреда Агріколи де Кельна - німецького медіа-художника і куратора проектів у сфері Нових Медіа, керівника Міжнародного «мандрівного» фестивального проекту експериментального кіно і відео-арту «CologneOFF 2011 - Videoart in a Global Context». Вхід вільний.

Ключові питання зустрічі - хто насправді проектує культуру дігітальної доби і які є інструменти для проектування «ідеальної» мережевої культури «розрізнень», у якій відео постає глобальним медіумом у просторі «мистецтва рухомих образів». Фестиваль CologneOFF існує з 2006 року, спочатку як суто інтернет-проект, на кшталт так званого «нет-арту», а відтепер, вже в шостий раз - як «номадичний» Міжнародний фестиваль, який виплеснувся з віртуального буття у «реал» і вільно мандрує країнами світу, принципово позбавлений постійного місця проведення. Цього року фестиваль, який триває 12 місяців, завітає до двох міст України: з 14 по 15 березня CologneOFF 2011 приймають у Києві ЦСМ, Media Art Lab і Goethe Institute Ukraine; з 17 по 19 березня, за підтримки Nuremberg House, - три дні з 13-годинною програмою показу у режимі нон-стоп - фестиваль презентуватиме у Харківській Муніципальній галереї 194 відео авторів різних країн, демонструючи диверсифікації і розгалуження світового відео-арту як глобального мистецького медіуму.

 
< Попередня   Наступна >
  • Ukrainian
  • Russian
  • English
Экспорт новостей

Яндекс.Метрика

Життя факультету

Дошка пошани

Андрій Самброс

Головні новини

6-7 листопада 2014 р. на соціологічному факультеті Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна пройшла XVIII Міжнародна наукова конференція «Харківські соціологічні читання» «Українське суспільство: єдність через розмаїття» (см. програму конференції та збірник).

Детальніше...
 
II Міжнародний соціологічний конгрес 

17-19 жовтня 2013 р. у Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна пройшов II Міжнародний соціологічний конгрес «Соціологія та суспільство: взаємодія в умовах кризи». До початку роботи Конгресу були опубліковані тези доповідей учасників. З програмою Конгресу можна ознайомитися тут.

 
Онлайн-опрос выпускников социологического факультета 

Детальніше...
 

Шановні колеги!

Кафедра соціології управління та соціальної роботи соціологічного факультету Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна готує до видання наступний номер он-лайн збірника наукових праць «SOCIOПРОСТІР: міждисциплінарний збірник наукових праць з соціології та соціальної роботи». Запрошуємо Вас подати статтю згідно з наведеними нижче вимогами.

Детальніше...