Оголошення
До уваги студентів, викладачів та співробітників соціологічного факультету!

Згідно розпорядження ректора №0101-028 від 30.04.2015р. «Про посилення охорони та забезпечення порядку під час святкування Трійці - 31 травня 2015р.»:

  • 31 травня (неділя) - Трійця
  • 1 червня (понеділок) - вихідний день

Згідно розпорядження ректора №0101-033 від 18.05.2015р. «Про посилення охорони та забезпечення порядку під час святкування Дня Конституції - 28 червня 2015р.»:
  • 28 червня (неділя) - День Конституції
  • 29 червня (понеділок) - вихідний день

Студенти та працівники, які приймають участь у навчальному процесі, керуються наказом «0202-1/047а від 17.02.2015р. «Про роботу університету в період семестрового підсумкового контролю 2014/2015 навчального року»

Соціальні мережі
Лінки
 Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна
Східноукраїнський Фонд соціальних досліджень
 Київський нацiональний унiверситет iменi Тараса Шевченка. Факультет соцiологiї
 Соціологічна Асоціація України
Якуба Елена Александровна
Дорогі друзі та колеги!

Цього року соціологічному факультету виповнюється 25 років. Ось уже чверть століття наш факультет не просто працює, а живе як велика сім'я. Все починалося з однієї лабораторії, однієї кафедри і великого ентузіазму. До сьогоднішньої дати соціологічний факультет підходить у складі шести кафедр, семисот студентів і великим та різноманітним колективом викладачів і співробітників. Те, що сьогодні факультет продовжує інтенсивно розвиватися і користується незмінною популярністю в абітурієнтів - наша спільна заслуга, заслуга всіх тих, хто створював факультет, трудився на його благо і підтримував його репутацію навчальною та науковою активністю.Я щиро вітаю з цим святом всіх - студентів, випускників, співробітників, викладачів. Хочеться побажати, щоб соціологічний факультет, який став для кого сторінкою, а для кого і цілою життєвою книгою, продовжував приносити нам радість і щастя. І я не маю сумнівів, що це побажання збудеться. Я вдячна всім вам за те, що ви робите факультет не просто одним із підрозділів університету, а рідним і затишним будинком. Соцфак - це ми. Не сумніваюся, що з року в рік нам буде все приємніше вчитися і працювати тут. Не сумніваюся, що факультет чекають довгі роки успіху і великих досягнень.

Віват, соціологічний факультете! З двадцятип'ятиріччям!
 
Надрукувати
Архив материалов - Архив новостей
11.03.2011
18 березня 2011 року о 15:00 в аудиторії 361 Північного корпусу в Центрі медіа-комунікацій і візуальних досліджень соціологічного факультету ХНУ імені В.Н. Каразіна відбудеться майстер-клас Вілфреда Агріколи де Кельна - німецького медіа-художника і куратора проектів у сфері Нових Медіа, керівника Міжнародного «мандрівного» фестивального проекту експериментального кіно і відео-арту «CologneOFF 2011 - Videoart in a Global Context». Вхід вільний.

Ключові питання зустрічі - хто насправді проектує культуру дігітальної доби і які є інструменти для проектування «ідеальної» мережевої культури «розрізнень», у якій відео постає глобальним медіумом у просторі «мистецтва рухомих образів». Фестиваль CologneOFF існує з 2006 року, спочатку як суто інтернет-проект, на кшталт так званого «нет-арту», а відтепер, вже в шостий раз - як «номадичний» Міжнародний фестиваль, який виплеснувся з віртуального буття у «реал» і вільно мандрує країнами світу, принципово позбавлений постійного місця проведення. Цього року фестиваль, який триває 12 місяців, завітає до двох міст України: з 14 по 15 березня CologneOFF 2011 приймають у Києві ЦСМ, Media Art Lab і Goethe Institute Ukraine; з 17 по 19 березня, за підтримки Nuremberg House, - три дні з 13-годинною програмою показу у режимі нон-стоп - фестиваль презентуватиме у Харківській Муніципальній галереї 194 відео авторів різних країн, демонструючи диверсифікації і розгалуження світового відео-арту як глобального мистецького медіуму.

 
< Попередня   Наступна >
  • Ukrainian
  • Russian
  • English
Экспорт новостей

Яндекс.Метрика

Життя факультету

Дошка пошани

Аліна Калашникова

Головні новини

6-7 листопада 2014 р. на соціологічному факультеті Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна пройшла XVIII Міжнародна наукова конференція «Харківські соціологічні читання» «Українське суспільство: єдність через розмаїття» (см. програму конференції та збірник).

Детальніше...
 
II Міжнародний соціологічний конгрес 

17-19 жовтня 2013 р. у Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна пройшов II Міжнародний соціологічний конгрес «Соціологія та суспільство: взаємодія в умовах кризи». До початку роботи Конгресу були опубліковані тези доповідей учасників. З програмою Конгресу можна ознайомитися тут.

 

Шановні колеги!

Кафедра соціології управління та соціальної роботи соціологічного факультету Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна готує до видання наступний номер он-лайн збірника наукових праць «SOCIOПРОСТІР: міждисциплінарний збірник наукових праць з соціології та соціальної роботи». Запрошуємо Вас подати статтю згідно з наведеними нижче вимогами.

Детальніше...