Соціальні мережі
Лінки
 Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна
Східноукраїнський Фонд соціальних досліджень
 Київський нацiональний унiверситет iменi Тараса Шевченка. Факультет соцiологiї
 Соціологічна Асоціація України
Якуба Елена Александровна
Надрукувати
Архив материалов - Архив новостей
11.03.2011
18 березня 2011 року о 15:00 в аудиторії 361 Північного корпусу в Центрі медіа-комунікацій і візуальних досліджень соціологічного факультету ХНУ імені В.Н. Каразіна відбудеться майстер-клас Вілфреда Агріколи де Кельна - німецького медіа-художника і куратора проектів у сфері Нових Медіа, керівника Міжнародного «мандрівного» фестивального проекту експериментального кіно і відео-арту «CologneOFF 2011 - Videoart in a Global Context». Вхід вільний.

Ключові питання зустрічі - хто насправді проектує культуру дігітальної доби і які є інструменти для проектування «ідеальної» мережевої культури «розрізнень», у якій відео постає глобальним медіумом у просторі «мистецтва рухомих образів». Фестиваль CologneOFF існує з 2006 року, спочатку як суто інтернет-проект, на кшталт так званого «нет-арту», а відтепер, вже в шостий раз - як «номадичний» Міжнародний фестиваль, який виплеснувся з віртуального буття у «реал» і вільно мандрує країнами світу, принципово позбавлений постійного місця проведення. Цього року фестиваль, який триває 12 місяців, завітає до двох міст України: з 14 по 15 березня CologneOFF 2011 приймають у Києві ЦСМ, Media Art Lab і Goethe Institute Ukraine; з 17 по 19 березня, за підтримки Nuremberg House, - три дні з 13-годинною програмою показу у режимі нон-стоп - фестиваль презентуватиме у Харківській Муніципальній галереї 194 відео авторів різних країн, демонструючи диверсифікації і розгалуження світового відео-арту як глобального мистецького медіуму.

 
< Попередня   Наступна >
  • Ukrainian
  • Russian
  • English
Экспорт новостей

Яндекс.Метрика

Життя факультету

Дошка пошани

Олександра Дейнеко

Головні новини

6-7 листопада 2014 р. на соціологічному факультеті Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна пройшла XVIII Міжнародна наукова конференція «Харківські соціологічні читання» «Українське суспільство: єдність через розмаїття» (см. програму конференції та збірник).

Детальніше...
 
II Міжнародний соціологічний конгрес 

17-19 жовтня 2013 р. у Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна пройшов II Міжнародний соціологічний конгрес «Соціологія та суспільство: взаємодія в умовах кризи». До початку роботи Конгресу були опубліковані тези доповідей учасників. З програмою Конгресу можна ознайомитися тут.

 
Онлайн-опрос выпускников социологического факультета 

Детальніше...
 

Шановні колеги!

Кафедра соціології управління та соціальної роботи соціологічного факультету Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна готує до видання наступний номер он-лайн збірника наукових праць «SOCIOПРОСТІР: міждисциплінарний збірник наукових праць з соціології та соціальної роботи». Запрошуємо Вас подати статтю згідно з наведеними нижче вимогами.

Детальніше...