Соціальні мережі
Лінки
 Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна
Східноукраїнський Фонд соціальних досліджень
 Київський нацiональний унiверситет iменi Тараса Шевченка. Факультет соцiологiї
 Соціологічна Асоціація України
Якуба Елена Александровна
ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі ХІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Якубинська наукова сесія» Харківського відділення Соціологічної асоціації України, що відбуватиметься на базі соціологічного факультету Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна 24 квітня 2015р.

Конференція присвячена 35-річчю від дня заснування кафедри соціології Харківського національного університету імені В. Н. Каразінаої фундатором якої була Олена Олександрівна Якуба.

Детальніше...

 
Надрукувати
Архив материалов - Архив новостей
11.03.2011
18 березня 2011 року о 15:00 в аудиторії 361 Північного корпусу в Центрі медіа-комунікацій і візуальних досліджень соціологічного факультету ХНУ імені В.Н. Каразіна відбудеться майстер-клас Вілфреда Агріколи де Кельна - німецького медіа-художника і куратора проектів у сфері Нових Медіа, керівника Міжнародного «мандрівного» фестивального проекту експериментального кіно і відео-арту «CologneOFF 2011 - Videoart in a Global Context». Вхід вільний.

Ключові питання зустрічі - хто насправді проектує культуру дігітальної доби і які є інструменти для проектування «ідеальної» мережевої культури «розрізнень», у якій відео постає глобальним медіумом у просторі «мистецтва рухомих образів». Фестиваль CologneOFF існує з 2006 року, спочатку як суто інтернет-проект, на кшталт так званого «нет-арту», а відтепер, вже в шостий раз - як «номадичний» Міжнародний фестиваль, який виплеснувся з віртуального буття у «реал» і вільно мандрує країнами світу, принципово позбавлений постійного місця проведення. Цього року фестиваль, який триває 12 місяців, завітає до двох міст України: з 14 по 15 березня CologneOFF 2011 приймають у Києві ЦСМ, Media Art Lab і Goethe Institute Ukraine; з 17 по 19 березня, за підтримки Nuremberg House, - три дні з 13-годинною програмою показу у режимі нон-стоп - фестиваль презентуватиме у Харківській Муніципальній галереї 194 відео авторів різних країн, демонструючи диверсифікації і розгалуження світового відео-арту як глобального мистецького медіуму.

 
< Попередня   Наступна >
  • Ukrainian
  • Russian
  • English
Экспорт новостей

Яндекс.Метрика

Життя факультету

Дошка пошани

Олександр Чабан

Головні новини

6-7 листопада 2014 р. на соціологічному факультеті Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна пройшла XVIII Міжнародна наукова конференція «Харківські соціологічні читання» «Українське суспільство: єдність через розмаїття» (см. програму конференції та збірник).

Детальніше...
 
II Міжнародний соціологічний конгрес 

17-19 жовтня 2013 р. у Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна пройшов II Міжнародний соціологічний конгрес «Соціологія та суспільство: взаємодія в умовах кризи». До початку роботи Конгресу були опубліковані тези доповідей учасників. З програмою Конгресу можна ознайомитися тут.

 

Шановні колеги!

Кафедра соціології управління та соціальної роботи соціологічного факультету Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна готує до видання наступний номер он-лайн збірника наукових праць «SOCIOПРОСТІР: міждисциплінарний збірник наукових праць з соціології та соціальної роботи». Запрошуємо Вас подати статтю згідно з наведеними нижче вимогами.

Детальніше...